каско повреждения

тотал по страховці ? навіщо страховий тотал

Тотал по каско, навіщо Тотал?
Що таке страховий тотал це коли техніческаяая неможливість або економічна недоцільність відновлення автомобіля, коли вартість ремонту або відновлення перевищує дійсну вартість автомобіля.

В основному якщо вартість відновлювального ремонту більше 70% від вартості автомобіля -це страхової тотал по каско. Як виплачується страхове відшкодування при «тоталі»% Страховка спеціально занижує ринкову вартість і збільшує вартість ремонту щоб завести в ТОТАЛ. Так фінансово вигідніше, адже при тоталі розбитий автомобіль виставляють на примусовий аукціон і різницю між продажною ціною і вартістю вам заплатять. Для страховки це найвигідніший варіант. Спірне КАСКО ремонт або «тотал» спеціально робиться така схема виплати, за підсумком машина залишається у Вас і гроші Вам заплачені ви можете її не продавати. Якщо не правильно діяти в самому початку подачі заяв – потім ми не зможемо Вам допомогти.

Як отримати страховку при “тотальної загибелі” якщо машина дійсно не підлягає відновленню -її виставлять на аукціон і вам заплатять від ринкової вартості на момент ДТП – 10-15% мінус суму яку запропонував підставний покупець страхової компанії.

як страхова знижує вартість виплати по каско
5 видів заниження страхової виплати

В договорі каско ви вказали що хочете в разі пошкодження отримувати гроші на карту а не ремонтувати машину на фірмових сто – з вас швиденько утримають ПДВ і будуть вважати не так як Ваш дядько Альберт на станції нарахував а по нижній градації Аудаткса.

Пункт ЗНОС ми б назвали одним з найважливіших нюансів при страхуванні автомобіля. Якщо вашій машині 7 років амортизаційний знос будуть брати 30% +. От і рахуйте якщо двері коштує 3000 Вам заплатять лише 2100 і так по кожній запчастини.

Франшиза – за замовчуванням йде 2-4 відсотки. Краще її відразу вибирати 0. Припустимо в акті огляду автомобіля лобове скло ціле, потім через час у вас з’явився скол але франшиза 2% не покриє вартість ремонту і ви вирішили есздіть так далі. Після дтп Вам не заплатять за скло -яке було пошкоджено навіть сколом. Таке в суді можна відстояти у нас були такі справи -но це все час і ваші гроші.

Ви розбили коліном магнітофон або пошкодили дорогу покришку, за них не заплатять в повній мірі, їх немає в акті огляду і оплатять за такі пошкодження маленьку частину.

Страхова компанія занижує ринкову вартість і робить виплату відштовхуючись від ринкової вартості на момент дтп а не від вартості яку ми платили під час страхування! Таких справ у нас дуже багато, дуже популярна ситуація 80% випадків по каско з таким нюансом.