Хелпер по ДТП сьогодні, це:

12 найсильніших в Україні адвокатів по Автоправу

46 незалежних експертів-які працюють проти страхових

19 Кращих в Україні юристів по дтп

ми зламали всі правила юриспруденції

3 нестандартних інноваційних правила ХЕЛПЕР:

Кожною справою займається 3 фахівця

3 професіонала контролюють 1 справа. Це не стає для Вас в 3 рази дорожче - ціна фіксована. Це прибирає помилки.

В інших

1 адвокат або юрист веде Ваша справа, припускається помилок, звичайно не визнає це і Ваша справа зливається

Наші співробітники отримують гонорар після завершення справи

Ви оплачуєте мінімальний аванс, після отримання грошей на свою карту від страхової компанії - ви розраховувати з нами. Якщо немає у клієнта грошей - немає гонорару нашим співробітникам.

В інших

Адвокати та Юристи працюють за передоплатою: Ви приходите і відразу оплачуєте гроші - але якщо що щось пішло не так ... Вам принесли усні вибачення. Про повернення грошей мова не йде.

Працюючи з нами у клієнта ніколи не буде мінуса

Приклад: Клієнт сплатив хелперу гонорар 10тис - Збитки авто 92тис грн. зі страхової забрали 100тис. Та у клієнта мінус 2тис? Ні - хелпер відмовиться від 2тис свого гонорару!

Ми прораховуємо рентабельність і окупність перед початком справи. Якщо що щось пішло не так з нашої вини і у клієнта мінус-ціна нашого гонорару скорочується.

В інших

Дійсно часта ситуація - коли суму гонорару обговорили, виплату за підсумком скоротили (програли) а гонорар виплачується як обговорювали раніше, адже як кажуть домовленість - дорожче грошей. За підсумком клієнт в мінусі.

ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ ХЕЛПЕР:

Чому Хелпер?

Чому Хелпер?
Хелп – всім відома фраза – про допомогу.
Хелпер в перекладі з англійської мови – помічник.
Хелпер – завдання допомагати водіям при ДТП. Нічого зайвого і 100% концентрація на юридичну допомогу при аваріях. Унікальний і єдиний випадок на відміну від юристів і адвокатів у яких по 10 видів діяльності!

2012

Історія створення хелпера:

Все було банально випадково, з 2012 року в нашій транспортній компанії був автопарк:

 • 21 фура маршрути Україна – Європа (відбулося 16 ДТП – з нашої вини 4)

 • 8 бусів маршрути Україна (відбулося 27 ДТП – з нашої вини 6)

 • 12 легкових авто (таксі) .. і ось тут ми набрали колосального досвіду. З огляду на специфічну особливість роботи, машина в таксі потрапить в аварію 2-4 + – раз на рік.

  З 2012 року у нас було більше 100 аварій.

 • 60% з яких не з нашої вини.

 • 10% обопільна вина

 • 30% ми винні.

2014

НЕМАЄ АДВОКАТА БІЛЬШЕ ДОСВІДЧЕНОГО НІЖ МИ

АКТУАЛЬНИЙ АНЕКДОТ:
Молодий адвокат приходить до свого батька – старого адвоката і радісно каже:
– Батько! Я виграв справу, яку ти вів 20 років, та не міг завершити!
Батько йому відповідає:
– Дурень ти, синку! Завдяки цій справі я вас 20 років годував …

Перші два роки ми працювали тільки на адвокатів. Ми віддавали багато грошей -а гарантій ніхто не давав. Вони намагалися на показуху і не працювали на 100%. Ніхто не буде заради нас вчити кілометри тексту страхових договорів, адже вартість вигоди адвоката з страхових суперечок маленька.  Автоадвокаты по страховим справам були відсутні.  З автомобілями таксі 250км на добу по місту аварії відбуваються часто. Автопарк зростає а збитки за страховими випадками зашкалюють …
У 2014 році Автоадвокат і Автоюрист нас вже шанують і щоб не втратити цінного клієнта намагаються на всю потужність, читають для нас, вчать – але не витягують …!
(Великий дефіцит компетентних Автоадвокатів – це факт. Поверхнево вони всі розбираються, але поглиблено – ні)
В результаті з 2014 ми перестали співпрацювати з адвокатами по Україні.

2015

МИ НАЙКРАЩІ АВТОЮРИСТИ В ЦЕНТРАЛЬНІЙ УКРАЇНІ

Коли в черговий раз адвокат сказав що я зробив все що міг – вибачте але апеляція Вам не допоможе. Ми самі пішли в суд і відсудили свої гроші! На той час, не маючи адвокатського статусу і практичного досвіду юриста!
Ми пройшли всі кола Ада Страхових випадків, ситуацій було багато. Ми зрозуміли що юристи пишуть листи хитро – щоб потягнути час. А кожен лист коштує грошей, чим більше листів тим вигідніше для юриста. Консультації замовні у юристів за страховими випадками – в терміновому режимі отримати теж не реально, або вони говорять те що зрозуміло і простому водію або не готові, бо не мають досвіду. Кожен страховий випадок вони разом з нами вчаться, за наші гроші допускають помилки які ми оплачуємо.
В результаті з 2015 ми перестали співпрацювати з Автоюристами по Україні.

2016

ОЦІНЮВАЧІ - ЕКСПЕРТИ нас зрадили

Від експерта залежить вартість, не в повній мірі – але істотно. У різних ситуаціях потрібні різні авто експерти-оцінювачі, не можна налагодити все з однією людиною, потрібен різний клас оцінювачів але всі з ким нам доводилося працювати кидали нас. Страхова компанія – це постійний замовник, який забезпечує зарплатою експерта-оцінювача. Так оцінювач повинен бути незалежним, але судіть самі, хто йому платить за угоду? Клієнт зробив замовлення 1 раз і загубився а страхова компанія і експерт залишаються в грі. Навіть для корпоративних клієнтів експерти не готові старатися, тому що від страхової компанії відкати і замовлення більше.
В результаті з 2016 ми перестали співпрацювати з експертами страхових компаній по Україні.

2017

У НАС НЕМАЄ КОНКУРЕНТІВ, МИ КРАЩІ

Тепер ми стали злі на всю авто страхову систему України – нам довелося дорого купити знання і досвід. Знання коштують грошей,  ми почали отримувати більше а витрачати менше. Ми самі себе рятуємо, в 95% випадків ми задоволені своїм результатом. Всім родичам, знайомим, знайомим знайомих наших колег ми допомагали порадою та підказками. Ми можемо пишатися ситуацією, коли нам дзвонять АДВОКАТИ і радяться з нами з питань страхових випадків. Такий досвід як є у нас не купити і не вивчити в інституті. Ми точно не єдині з таким досвідом, але ми перші хто вирішив його монетизувати і вивести в окремий комерційний напрямок. Хто ж може скласти нам конкуренцію? Всі хто працював в страхових компаніях? НІ.
Вони – звикли грати в інші ворота, грати проти клієнта і при звільненні не можуть помінятися і допомагати людям. Їм переосмислити і перевернути свій досвід так само складно-як батюшці стати рокером. Тому поки ми не зустрічали конкурентів сильніше нас.

ЧОМУ У НАС НАЙДОСТУПНІШІ ЦІНИ:

 1. У нас найвигідніша ціна – бо немає апатитів адвокатів і юристів.

 2. Їх перше завдання протягнути Вашу справа до суду. Суд це завжди для них вигідно, довго і дорого. Після 4-х засідань клієнт вже на все готовий аби суд швидше закінчився.

 3. Наше завдання забрати більше і швидше без суду! У нас з адвокатами різна мотивація.

 4. Адвокату потрібно кожного разу шукати інформацію, вчити, витрачати час, щоб зрозуміти -а його час ваші гроші.

 5. Адвокату цікаво створити Вам проблеми, а потім платно їх вирішити.

 6. Ми знаємо як діяти з першого дня правильно і не робити помилок.

 7. Адвокату не страшно кожну допущену помилку він виправить за ваші гроші.! У нас є кейси, де -Ваші витрати за наш рахунок.

 8. Ми знаємо з ким потрібно воювати з першого дня а з ким можна домовитися.

 9. Юристу не зрозуміло яка страхова компанія як платить і як веде свою гру. Єдиний спосіб зрозуміти ворога – почитати в гуглі що пишуть люди.

 10. Ми знаємо яка страхова компанія буде сама тягнути справу до суду і документи потрібно збирати з перших днів. А адвокати і юристи – потім, коли розуміють що прийшов їх судовий джек-пот і потрібні документи, починають їх збирати а ви втрачаєте час.

 11. Ми вже знаємо які оцінювачі – з якими страховими компаніями зав’язані і які Адвокати допомагаючи Вам візьмуть відкат зі страхової компанії-коли провалять Вашу справу.

 12. Адвокати працюють за фіксовану ставку і їм крім поганих чуток нічого втрачати. Ми в пріоритеті працюємо за адекватний% і чим більше і швидше ми Вам заберемо гроші тим нам вигідніше.

В РЕЗУЛЬТАТІ ЧОМУ МИ КРАЩІ

Вибирайте сильного партнера! Наш досвід просто колосальний, адже кожен раз при пошкодженні автомобіля ми намагалися забрати суму якої повинно вистачити на ремонт.Заробити на страховому випадку – це взагалі було складно. Не кажучи вже про комерційну упущену вигоду.
За цей час ми здобули багато корисних знайомих, знаємо куди дзвонити і що робити. Розуміємо тактику і стратегію ТОП лідерів ринку страхових компаній. Розуміємо як діяти з слабкими страховими компаніями.

 • У нас є зв’язки!

 • У нас є досвід!

 • Ми знаємо хто як платить!

 • Ми вміємо дивитися в майбутнє страхових справ!

 • Ми знаємо слабкі сторони страхових компаній!

 • В Україні ми єдині з таким досвідом.

ВИСНОВОК:

Хелпер може забрати складну справу і завершити її. Але після спроб Хелперів брати справу просто нікому. Якщо ми не змогли – Адвокат не впорається (поки нам такий не зустрічався..