Компенсація витрат на лікувіння після ДТП

працюємо на репутацію -тому якісно !

3я больница черкассы png

як отримати гроші на лікування

повернення вартості лікування

Допоможемо зібрати та правильно подати документи на компенсацію витрат по лікуванню

Компенсація моральної шкоди

Компенсація моральної шкоди шляхом проведення експертизи з встановленням вартості психологічної шкоди

Доплата за відсутність на роботі

Недоотримана зарплата під час лікування -може бути компенсована винуватцем ДТП або його страховою

оплата витрат пасажирам

Постраждалі пасажири на яких начеб-то не розповсюджується страхова компенсація такоє можуть отримати гроші

реальна - компенсація моральної шкоди

адекватні ціни

70% успішних справ по компенсації вартості лікування

Допоможемо повернути витрачені на лікування кошти
фіксовано
Компенсація моральної шкоди та недоотриманої лікувальної відпустки
відсоток

Компенсація витрат на лікування після ДТП:

Коли справа відносится до відшкодування вартості лікування при каліцтві або смерті в ДТП ми діємо по тихому, не показуємо свою компетентність. Збираємо довідки Травми , все про виплати за шкоду здоров’ю. Тихо підколюємо чеки і по можливості беремо лікарняний. Якщо термін лікування потерпілого під час ДТП більше місяця -на роботі йому не оплатять лікарняний, тоді щоб отримати компенсацію вартості лікування при дтп нам треба в бухгалтерії взяти довідку про доходи за рік і показати згаяне фінансвоую вигоду. Також можливо подати в суд позов на компенсацію моральної шкоди. Компенсація моралкі складний процес, довгий і дорогий, але в 70% випадків якщо є висновок медичного псохолога експерта – рішення суду на нашому боці.

Як після ДТП отримати гроші на лікування від страхової компанії?

Як після ДТП отримати гроші на лікування від страхової компанії? Все залежить від договору автоцивілки або каско. Постраждалий це водій або пасажир? Якщо пасажир,то оплата лікування при дтп лягає на плечі страхової компанії. Якщо Травми на дорозі все про виплати за шкоду здоров’ю у пасажира винного водія, Тоді пасажир подає в суд саме на водія, якщо це травми РІДНИХ, друзів або знайомих оплата морально шкоди після дтп буде виглядати нерозумно але теж можливо. Якщо пасажир був у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння – отримати виплату по моральній шкоді не вийде. Дії для отримання виплати прості, збираємо довідки, беремо рішення суду і просимо відшкодувати витрати на лікування ту сторону, яку суд визнав винною в ДТП.

 

ЯК ПОСТРАЖДАЛИМ В АВАРІЇ ПАСАЖИРАМ ОТРИМАТИ КОМПЕНСАЦІЮ вище суми реальних витрат -ми Не підкажемо.

Хіба що домовлятися з лікарем. Ми такі моменти не регулюємо і в таких справах не приймаємо участь. Ми можемо допомогти потерпілому пасажиру під час дтп -якщо він просить компенсувати затрати на лікування після ДТП в рамках реальної суми.

Що покриває авто страховка і як отримати безкоштовне лікування водія?

Це передбачено договорами автоцивілки, сума компансаціі лікування при аварії щороку змінюється, тому писати її немає сенсу. Як правило хворим не вистачає необхідної суми! оплата по здоров’ю після аварії водія оплачується страховкою винної сторони. Взагалі при дтп з потерпілими відкривається кримінальна справа. Якщо у потерпілого подряпина або несерйозно пошкодження – ми наполегливо рекомендуємо не їхати з місця ДТП на сховай помоши – тому що за замовчуванням откривется кримінал. Такі справи тягнуться роками. Кримінальними справами на сьогодні займається не нова поліція а старі міліціонери, а там все залежить від настрою слідчого. Якби у них стояли плани на закриття справ чи була до них прив’язана зарплата -все було б швидше. А так часто слідчий збирає матеріали справи пів року і тільки потім передає в суд. А якщо слідчого по дорожній пригоді потрібно прискорити то це ви робите самі старим перевіреним методом.