експертна Оцінка автомобіля після дтп

експертиза огляд - найважливіше

каско повреждения

правильна экспертиза та оцінка

Головне в деталях

Дуже часто страхові експерти не фіксують пошкодження вартість яких до 500грн а якщо таких 10 ?

експерт який працює на водія

Так це рідкість, експерти завжди пов'язані з страховими, але потрібно знати хто з ким працює..

Судова експертиза

Можна набити велику суму але програди в суді, тому працювати потрібно тільки з офіційними експертами

дорого але якісно

Експертиза коштує від 2000 грн, це дуже кропітка робота, переписати та порахувати всі пошкодження

товаришуемо з всіма експертами

домовляемось так як треба !

незалежний експерт робить вигідну незалежну оцінку

Виїзд до автомобіля з оглядом
оцінка
Експертиза по архівним матеріалам страхової
експертиза

Авто Оцінка і експертиза

Правильна Оцінка збитку автомобіля при дтп це найважливіший фактор вартості виплати пошкоджень.

Важливо розуміти що  не багато ЕКСПЕРТів -оцінювачів по ДТП і тому ніхто з них не буде ризикувати своєю ліцензією заради вашого страхового випадку. Незалежна автоекспертиза після ДТП робиться через програму Аудатекс, калькуляція вартості збитків дтп повинна + – зійтися у будь-якого оцінювача. порядок проведення незалежної експертизи машини після дтп у всіх однаковий а ось терміни проведення експертизи після дтп у приватних осіб можуть бути швидше ніж чекати Експертна оцінка авто у страхової компанії.

Домовиться, підкупити експерта оцінювача не реально ліцензія може бути відкликана і заради однієї аварії втрачати роботу ніхто не буде. Як же проводити оцінка збитку при дтп  так щоб вартість збитків після дтп була достатньою для ремонту? Тут потрібно просто переглянути приклад і зрозуміти суть ..

незалежна експертиза авто після дтп

Експертиза збитку робиться в програмі Аудатекс, це така єдина монопольна організація в Україні, яка розробила цифровий чудо продукт. Там є практично всі автомобілі, з детальними картами і схемами на кожен болтик і провід  атомобіля. Експертна оцінка авто це огляд пошкоджень, іноді на це йде 2/3 рази, тому що можуть бути приховані пошкодження і потрібно робити огляд після дтп  за кілька підходів. Подивилися-розібрали, зробили опис пошкоджених запчастин і знову розібрали. Огляд збитків машини після ДТП. Незалежна оцінка за допомогою Аудатекс хороша схема, адже якщо нам потрібно порахувати в заміну пошкоджений бампер – там вказані типи робіт, зняти захист, відкрутити 8 болтів, зняти решітку і т.д. Там розписано все .. І ось тут від компетенції АВТОЕКСПЕРТ і залежить вартість. Припустимо пошкрябають молдинг, не суттєво і можна їздити і так -но це ж страховий випадок під час ДТП. Незалежний оцінювач експерт страхової компанії не буде його вносити в базу а приватний експерт може. І так приклад: ставимо молдинг на ремонт, – це демонтаж з розбиранням карт дверей і через двері знімаємо накладку -Молдинги, оплата йде за демонтаж карти передньої і задньої + демонтаж пошкодженої запчастини + її ремонт. Якщо фарбувати то вартість фарбування по нормогодинам. Потім одягнути його і зібрати назад карти дверей. У гривнях така дрібниця може збільшити калькуляцію експертиза авто після дтп ціна доларів на 50-70. А якщо автомобілю 10 років то при заміні поломаною деталі потерпілому віднімуть знос. Знос запчастин буває і 70% від ринкової вартості. А таких дрібниць по автомобілю багато. Ось вам і оцінка матеріальних збитків при дтп якщо прорахунок вартості пошкоджень і збитків робить страхова компанія або незалежний експерт якого ви найняли.

Експертна Оцінка автомобіля після ДТП

Експертна Оцінка автомобіля після ДТП 
Чому не можна домовиться з експертом навіть якщо ви зробили замовлення в приватному порядку? Розробники АУДАТЕКС розуміють що основним їх замовником -хто платить за використання програми є страхові компанії і вони виплачують Відшкодування шкоди при ДТП з винуватця. Тому програма повинна бути лояльна до того хто за неї платить. Там враховані хитрі нюанси типу – VIN Номер машини постраждалої в аварії і будь-який оцінювач забиваючи цей номер бачить всю історію по машині, система розуміє що якщо один оцінювач порахував допустимо 1000 А другий 4000 при однакових пошкодженнях – вона повідомляє користувача що підрахунок проведено неправильно і не пропускає далі.
Другий момент, є таке поняття як Судова експертаза або судово трансопртная експертизи, трасологія т.д. Звертаючись до суду, потерпілий в дтп може бути не згоден з експертизою / оцінкою вартості пошкоджень автомобіля -суддю призначає незалежну судову експертизу. експертиза робиться на підставі двох експертиз від страхової компанії і від замовника. якщо судновий експерт оцінювач  бачить що приватний оцінювач багато зайвого накидав і додав – він візьме до уваги “Оцінка матеріального збитку транспортних засобів з страхової компанії” а такого оцінювача може прийти запит на атестацію або перевірку. Тому перегинати палицю і писати все підряд не вийде. Все перевіряється. Саме тому будь-який Автоексперт не піде на угоду з приватним замовником заради одного випадку.
Виграти в цій гонці буде простіше якщо Ви відразу звернулися за експертизи та оцінкою збитку до Хелпер. Ми оперативно робимо огляд і реєструємо в базі аудатекст пошкодження перед страховою компанією. В даній справі швидкість -важлива перевага.