Якщо страхова компанія відмовила в виплаті :

Потужний страхувальник
має сильний юридичний відділ, де дійсно працюють професіонали. Кожна відмова у виплаті страхового відшкодування вони підстраховують мінімум 2 причинами. Одна для Вас друга для суду. Потрібно розуміти що тут прийдеться воювати з цілим штатом досвідчених співробітників, які мають реальний досвід по такому типу  справ

Слабкий страхувальник
може мати аутсорсингових авто адвокатів і юристів, ми неодноразово помічали ситуації коли комісар страхової компанії робить відмову у виплаті просто на удачу. Якщо сума маленька – постраждалий в аварії водій навіть не буде заморочуватися подавати в суд. На це вони і сподіваються

Як ви можете , домовитись, залякати або загрожувати страховим ?

Н І Я К !

Якщо страхова компанія не платить і потерпілий в аварії водій дзвонить і кричить в трубку, лякає листами та порушеннями законних норм повірте нічого вашому комісару не буде.
Так на гарячій лінії в страховій компанії по ДТП вам скажуть що вашу скаргу зафіксували й обов’язково проведуть службову перевірку. Але завдання співробітника утримати якомога більше і довше капітал компанії. Від цього у всіх буде більше зарплата. Тому його робота не платити, якщо немає підстав то знайти. Якщо не знайшов то заплатити мало. А якщо немає заходу грошей то заплатити довго. І нічого ви всередині самої компанії не вирішите ніколи.

Як забрати кошти з страхової компанії самостійно?

Для розв’язання питання потрібно виходити за рамки, але не маючи досвіду Ви це не зробите. Найняти компетентного в страхових спорах Авто адвоката або Авто Юриста в Черкасах буде складно і дорого.
Ми самі цей шлях пройшли й були на Вашому місці. Тому нам відомі ваші проблеми зсередини!
Ми знаємо як допомогти!