За нашими спостереженнями

Страхові компанії поділяються на 2 типи

Стабільні

Стабільний страховий агент завжди тримає ціну. Клієнтська база стабільна, є статистичний валовий оборот страхувальників. ДТП вирішуються за прямим врегулюванням. Платять відносно швидко їм немає сенсу затягувати, все рівно прийдеться ці гроші виплатити. Платять швидко, але дуже мало! Їх рейтинг залежить від швидкості, а не від суми. Основний пріоритет швидше але сума менше.

Одноденки

Одноденки  демпінгують, завдання взяти якомога більше клієнтів валовим оборотом, залучити трафік автовласників, адже потім після аварії платити все рівно не доведеться.
Нараховують великі суми до виплати та не платять. Адже немає сенсу платити по законним термінам, все рівно вони готуються під банкрутство. Потім їх борги викуплять.

Махінації СТРАХОВИХ КОМПАНІЙ

В стабільних страхових компаніях

Взагалі не проблема забрати гроші якщо Ви надасте всі необхідні документи. Але звідки Вам знати які документи потрібні щоб отримати страхову виплату? Що Вам скажуть то ви і принесете. Так ось часто винуватців ДТП не посвячують у перелік необхідних документів. Якщо Вас потім сума влаштує і так виплатять без всяких документів. А якщо не влаштує і водій надумає судитися. В суді страховка перший і другий раз не з’явиться (70% випадків) на засідання, а на третій раз Ви дізнаєтеся що ви не весь пакет документів надали суду. Все, страховці вже нікуди поспішати. Постраждалого від ДТП водія по судах може носити і три роки, що вже було в нашій практиці. А в цей час машина стоїть розбита або ж відновлена після ДТП, але ось інфляція в Україні з’їдає все і дуже вигідна страховим компаніям.

У одноденки і слабких страхових компаніях

Можуть відверто зробити бізнес пропозицію в усному порядку, що ми теж в своїй практиці проходили. Нараховано 60000 грн виплачено протягом двух місяців 15000 а потім дзвінок -або чекайте не зрозуміло коли отримаєте, або приходьте підпишіть документи ще на 15000 і питання закрите. Чому відразу платять 15000? Страхова компанія з’ясовує де буде робити водій машину і який термін виконаних ремонтних робіт. У водія є перший транш заганяйте поки машину на ремонт, платите завдаток, а поки її зроблять Вам решту грошей перерахуємо … і все водій заручник. По закінченню ремонту автосервісу не цікаво тримати в боксі машину  їм потрібні гроші. Вам або їх позичать знайомі або ви погодитесь на 15000.

Взагалі ситуацій з недоплатою дуже багато, писати можна цілодобово ..

ЯК ЗАБРАТИ ГРОШІ З СТРАХОВОЇ КОМПАНІЇ?

Такої таблетки немає! Це і є наша робота. Навіть потрапляючи в ДТП на однакових машинах в одній і тій же страховці, кожен раз все вирішується по різному. Ми помітили що якщо повідомлення про ДТП потрапляє в руки молодому співробітнику страхової компанії — як то простіше вирішуються справи. Якщо справою займається керівник — все пропало. Чим вище ранг співробітника тим більше він зріже суму. Адже по калькуляції Аудатекс видно сума мінімальної / середньої / максимальної. І ось чим менше Вам заплатять тим більше бонусів і зірочок отримає аварійний комісар. Така у них мотивація, такі правила. Чим менше заплатив Вам тим більше зарплату приніс своїм дітям.
Тут є два варіанти або домовиться з комісаром — але особисто Вам це не реально. Він може втратити роботу, а Вам довіряти не варто. Для цього є Хелпер, адже ми вже могли бути знайомі і нам він може довіряти, адже ми не новий гравець на ринку. Ну так питання вирішуються в 20% випадків.
Простих Адвокатів з невідомими прізвищами комісари не бояться, тому що знання страхового статуту – у них немає. Страхові справи у адвокатів бувають рідко і відповідні секрети в договорах вони не знають. А гроші за свою роботу беруть на перед, тут вже 50/50 пощастить чи ні. (Вибачте, але нам частіше Всього траплялися такі адвокати)

Як Хелпер може забрати гроші з страхової компінї?

Ми працюємо з клієнтом таким чином – що страхова компанія не розуміє звідки у водія така компетенція. Ми просто підказуємо що, коли і як робити. Якщо не виходить розв’язувати питання по тихому – виходимо з тіні і працюємо у відкриту. Ну це коли вже справи починають збиратися в суд. Хоча були випадки коли страхова мовчки робила оплату тому що знають що в суді нам програють.
Забрати гроші з страхової компанії в Черкасах може ХЕЛПЕР. Як саме ? так ні однакових ситуацій, кожен раз спираючись на свій досвід знаходимо вихід і робимо це! Для клієнта в основному не важливо як-головне щоб вистачило на ремонт і поки ми всіх задовольняли.