ВИЇЗД АВТОЮРИСТА НА ДТП

це вам на справді не потрібно !

каско повреждения

це розвод на гроші !

ЗА це не варто платити

Виїзд на місце ДТП коштує від 500 грн -а навіщо? Що Вам там домоможуть? Всеодно -все буде по закону

нова поліція пише правду!

Нова поліція пише так як дійсно відбувалося. Вони можуть спілкуватись тільки з водієм -інших вони не слухають.

Ніхто не допоможе

Щоб ваш представник міг допомогти під час аварії -йому треба мати ноторіальне доручення. По іншому ніяк.

процедура завжди стандартна

1 Або европротокол, це насправді легко, ми допоможемо по телефону. 2 Або постанова до суду, де ви все персонально пояснюєте.

Допомога при аварії

безкоштовно в online

використовуємо сучастні методи

Пришліть фото або відео.
Зателефонуйте з відео звязком

Виїзний Адвокат або Автоексперт при ДТП не допоможе:

Виїзд адвоката на ДТП з оглядом автоексперта і підрахунку збитків неможливий на місці. Дуже часто при серйозних аваріях потерпілий хоче відразу на місці визначити суму майбутнього ремонту, але є таке поняття як приховані дефекти і пошкодження під час аварії. Якщо вам розбили машину на перший погляд не сильно але кузов повело, вийшов збриж даху або лопнула трубка радіатора, генератор повело, або ще гірше – погнуло клапана від розірваного ременя грм. Такі пошкодження під час ДТП не реально встановити на місці. Попередній огляд машини експертом на місці ДТП «аварії», потім може влетіти в пристойну копієчку, адже навіть якщо вам надана Правова допомога при ДТП  виїздом досвідченого експерта оцінювач збитків по ДТП  – який визначив вартість збитків пошкодженої від аварії машини і винуватець ДТП з вами розрахувався, не факт що даної суми в  Вам вистачить. Потім навіть досвідчений Юрист по ДТП в не зможе надати ніяку Юридична допомога водію, адже ви вже написали розписку що не маєте претензій і отримали фінансову компенсацію за пошкоджений автомобіль не буде змоги.

Юридична допомога авто адвоката на місці ДТП безглузда:

Якщо вам потрібна допомога адвоката  під час аварії «ДТП», він просто витягне з Вас гроші, але нести відповідальність за консультацію і надані поради в подальшому не буде. Схилити поліцію до прийняття якогось рішення на вашу користь теж не можливо. Раніше коли була стара служба ДАІ -можна було за шоколадку все на місці вирішити. Сьогодні вже ні. Є певний список правил згідно з яким діє співробітник поліції при аварії в , подяку вони не беруть, тому складають протокол у незалежному характері. Якщо конкретно зрозуміла вина одного учасника дорожнього руху та при ДТП він не заперечує свою провину в аварії -можна заповнити європротокол на місці. У європротоколі є багато мінусів, але все ж Юридична допомога водію в заповненні протоколу теж не потрібна. Юрист по ДТП візьме за його заповнення і свій виїзд на місце ДТП гроші. А сенс платити за Виїзд на місце ДТП якщо все можливо вирішити по телефону зателефонувавши краще авто адвокату  -Хелперу безкоштовно проконсультуватися безкоштовно, отримавши повну юридичну допомогу.