ЧОМУ СТРАХОВА КОМПАНІЯ НЕ ХОЧЕ ПЛАТИТИ:

Ну зрозуміло що платити ніхто не хоче, тим більше коли з Вас страхова компанія отримала 1000 грн за договором цивілки, а виплатити треба допустимо в 50 разів більше, а з 2020 року сума страхового відшкодування зросла до 130000 грн

Внутрішній секрет страхових компаній :

Мотивація співробітників побудована таким чином:
Експерт оцінювач робить огляд і вносить перелік пошкоджених деталей в акт огляду. Потім є людина яка вносить це все в Аудатекс. (Як правило така людина працює в іншому місті, типу на головному офісі) Відсотків 5% з акта огляду може взагалі загубитися по шляху перенесення)
Потім є аварійний комісар який психолог за покликанням, він слухав запис розмови в момент ДТП.  Найголовніша його завдання взагалі знайти причини відмови у виплаті або причини для регресу. Але такий джек-пот у них не часто. І так той хто вбиває в Аудатекс подає поріг цифр. Мінімальний /середній /максимальний ( до чого завжди прагне Хелпер)
За методом KPI чим менше вам погодить комісар до виплати тим більше він принесе своїм діткам додому грошей. І це нормально ви б так само зробили! Людський фактор ніхто не відміняв. Тому на таку посаду потрапляють вже досвідчені співробітники авто страхових компаній по ДТП. Які не бояться не платити клієнтам, тому що вони стабільні у своїй посаді. І дзвінки, погрози клієнтів, скарги на комісара це нормальна практика. Від його витрат залежить успіх всієї компанії, тому що б ви не кричали в трубку і як б не лякали йому нічого не буде! Якщо він покаже що виплата могла бути 23000, а він виплатив 14000, але клієнт дуже злився і лякав і листи писав -йому нічого не буде.

Важливо розуміти як страхові нараховують суму

Експерти оцінювачі основний трафік своєї роботи отримують від страхових компаній. Ніхто Вам ніколи не скаже хто з ким дружить! Але ви по не знанню можете звернутись до експерта, який зробить огляд, а в базі Аудатекс коли буде забивати запчастини побачить страховика. А якщо це його колега? У вас разове замовлення в у страховика постійна робота!
Зв’яжеться з страховою і запитає у них яку суму Вам нарахувати.
У нашій практиці були такі випадки і це було боляче ..

Секрет Хелпера як забрати гроші з страхової компанії :

Тому якщо ви звертаєтеся до хелперів дуже часто ваша сума виплати буде більше ніж ви заплатите гонорар.

 1. У Черкасах ми знаємо хто з ким як товаришувати.

 2. Ми знаємо яка страхова компанія як платить

 3. Які Авто адвокати Черкас або оцінювачі зіллють Ваше замовлення або продадуть страхової компанії..

 4. Ми знаємо що робити якщо нема виплати

 5. Якщо ви отримали відмову по виплаті

 6. Страхова прислал вам регрес

  Найважливіше питання вам треба багато або швидко. У страхових справах при дтп це не реально складно поєднати і частіше доводиться вибрати що то одне.

  Ми звичайно можемо робити # вітер) і поєднувати два моменти, але це дійсно складна і клопітка робота. Протягом 120 днів. І коштує це від 10 до 25% Детально про вартість 

  Але є однозначна гарантія що виплата страхового відшкодування після аварії буде швидше і більше ніж ви забрали б самостійно. Тому що Хелпер має потужний досвід