як забрати гроші з МТСБУ ?

Гендиректор МТСБУ Володимир Шевченко

МТСБУ УКРаина

мтсбу платить швидко та мало

мтсбу це 100 перевірок перед виплатою

В яких випадках платить МТСБУ?

 1. якщо винуватець ДТП не має страхового полюса або страховка прострочена. Тоді Моторне транспортне страхове бюро України платить потерпілому але виставляє регрес винуватцю.

 2. Коли винуватець дтп учасник бойових дій АТО і регрес не пред’являє, оскільки така пільга передбачена державою

 3. Якщо страхова компанія на момент ДТП визнана банкрутом і утратіліа статус членів бюро.

 4. Зелена карта або евробляха, оплачується моторним бюро а потім моторне бюро виставляє регрес страхової компанії в тій країні де застрахована машина. І отримують вони свої гроші дуже довго -потому дтп з машинами на закордонних номерах дуже не люблять, кожен раз бачать в дтп страхове машенічіство, збільшену суму і т.д.

Як отримати страхове відшкодування через МТСБУ

 1. Виплати з фонду захисту потерпіліх -ще пару років назад, коли нам доводилося звертатися в МТСБУ ми були приємно здивовані швидкістю і сумами. Взагалі не було суперечок і затягувань термінів. Сьогодні у МТСБУ термін виплати такої великої що швидше забрати з страхової компанії. МТСБУ не платить бо багато копаній одноденок заганяють їх у борги своїм фіктивних банкротсва. Відшкодування шкоди МТСБУ тепер відбувається з великими затримками. Б’ються за будь-яку гривню. Більшу половину експертиз просто не беруть до уваги і призначають свою. Звичайно схема огляду їх персональними ручними експертами оцінювачами -не може влаштувати за сумою виплати нікого. Подавати в суд на МТСБУ теж складно, адже це державні гроші і суднова феміда на їхньому боці в пріоритеті. Тепер моторне бюро зобов’язали платити компенсацію потерпілому якщо винуватець ДТП учасник АТО. Бюджет моторного бюро особливо не збільшився а водія учасники АТО потрапляють в ДТП не рідше за інших і за страховку взагалі не платять. Загалом забрати гроші з МТСБУ тепер дуже складно. Ми не скажемо що МТСБУ довго платить. Але ситуація коли МТСБУ заплатило, але мало

  Повторюється все частіше і частіше.

МТСБУ - компенсація збитку при ДТП

МТСБУ утримують і сплачують мало:

 1. Просто відмова у виплаті з причини відсутності документів або призначають подати такий перелік документів -котрого просто в природі не зібрати.

 2. ПДВ віднімают з запчастин, багато грошей закладають в запчастини а потім просять надати чеки. Роблять реальні запити в податкову і перевіряють продавця запчастин на сплату податків.

 3. Не платять на картку готівку а максимально намагаються закинути гроші на СТО -Зрозуміло що автосервіс не всю суму отриманих грошей може поставити на прихід і заплатити в податкову відсоток. МТСБ робить запит – чи станція тех обслуговування подала суму за ремонт пошкодженого автомобіля в податвкову – власник сервісу отримує запит на перевірку, потім  Вам  не заплатять, так як ваш чек або акт виконаних робіт визнають недійсним.

 4.  не визнають документи з офіційних діллерських сто. Машина може бути новою в лізинг і при ДТП її ремонт проводиться у дилера, але МТСБУ називає дилерські ціни завищені і платять по АУДАТЕКС а сума може бути в два рази менше фактичної

 5.  При пошкодженні лізингового банківського автомобіля в ДТП платять не клієнтові а на автосервіс або в банк. Там віднімається 20% податку на прибуток і залишкова сума перераховується на ваш автосервіс, який так само заплатить податок. В результаті з однієї суми Україна два рази отримує оплату податків. Нагадуємо МТСБУ це державна організація, чому вони так роблять відразу зрозуміло.

скарга на Моторне Транспортне Страхове Бюро України

 1. Як забрати гроші з МТСБУ

  писати скаргу на моторне бюро в Державній КОМІСІЇ з регулювання рінків фінансових послуг України можна -але там все так налагоджено, що вам можуть навіть не дати відповідь, втратити лист або почати робити запит допустимо в представництво МТСБУ в Черкасах. Але його немає і лист для вас буде туди сюди гуляти довго. Як отримати регламентну виплату від МТСБУ без допомоги страхового юриста або страхового адвоката – ніяк!

  Складно з ними, всі виплати починаються з заповнення документа “зразок Заповнення ПОВІДОМЛЕННЯ про дтп” МТСБУ і другого зразок Заповнення заяви про страхове відшкодування МТСБУ. зразок заяви в МТСБУ періодично змінюється і це потрібно постійно відстежувати. Всі зміни вони публікують в павутині свого сайту. Авто адвокат або юрист можуть надіслати їм документ, вони його розглядають протягом місяця за регламентом вони не виходять за максимально допустимий термін розгляду скарг від населення а потім дають відповідь що згідно їх внутрішніх змін документ не дійсний -присилайте інший, правильний.

  І це тільки початок, таких нюансів багато. Як додзвониться в МТСБУ, контакти МТСБУ в Черкасах не реально додзвониться, іноді чекати на лінії доводиться по 40 хвилин, потім у них обід або робочий день закінчився.

  Є ще особистий кабінет потерпілого МТСБУ -ось таким способом комунікації ще хоть якось виходить з ними спілкуватися але термін відповіді може бути добу. На 1 питання чекати добу відповідь -ви самі розумієте як будуть вирішуватись питання по страховому відшкодуванню .. в загальному Моторне транспортне страхове бюро України це проблема..!