каско повреждения

15 причин відмови по каско

Ситуація коли Ви довіряєте страхової компанії свій автомобіль і страхуєте по каско, при страховці дотримуєтеся всих вимог та правил. Читаєте довгий договір каско довжиною від 8ми сторінок і все дрібним шрифтом – а коли потрапляєте в дтп отримуєте Відмову у виплаті по КАСКО.
Найчастіше Дії при настанні страхового випадку по автоцивілці відрізняються від обов’язків при ДТП по страховці КАСКО.

Відмінність автоцивілки від каско – по цівілкі у вас є 3 доби на повідомлення страхової компанії. В каско страховий випадок вимагає негайного повідомлення протягом 2-х годин. Якщо ви були в шоці і не могли викликати поліцію або повідомити про транспортну пригоді – Вам треба буде це довести медичною довідкою? не реально? Так! ось вам і причина відмови.

Як працює каско при дтп по 130й. – в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння водій отримує (Стаття 130. Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають в стані алкогольного, наркотичного або іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції) не оплачується КАСКО. навіть якщо страхувальник був не за кермом а передав машину знайомому. Тут на знайомого можна подати позов до суду і ви його виграєте -але чекати гроші від знайомих з якими судимося можна роками.

Шини не по сезону. Якщо вас стоїть літня гума і температура  взимку тепла -вам все одно за договором КАСКО треба було їх поміняти. Страховка типу надсилає смс-перший раз після укладення договору каско при зміні сезону. Другий раз sms НЕ буде -а ви забули. страховий випадок каско стався але вам відмовлять навіть якщо з 4х у вас  2 колеса не відповідали нормам

В яких випадках каско не виплачується? -коли за кермом вашого авто їде ваш допустимо знайомий з наявністю прав але ось водійський стаж по правам менш 24х або 60 місяців. У вас досвід може бути великий, тому за замовчуванням страховий агент коли укладав договір каско вписав що умови договору КАСКО поширюються на водіїв з стажем водіння 24 або 60 місяців. А у вашого знайомого менше. Все відмову у виплаті страхового відшкодування.

Пошкодження по КАСКО не сплачуються коли в момент страхування ваш автомобіль був без пошкоджень, потім Ви десь  допустимо притиснули бампер і він тріснув або просто пошкодилося лако-барвисте покриття. Вам не заплатять за всю деталь. Тому що треба було їх повідомити раніше або усунути пошкодження.

У разі викрадення автомобіля виплати по КАСКО не буде якщо не надати два комплекти ключів і тех паспорт. Якщо Ви звикли зберігати його в бардачку а машину вкрали -вам будуть приписувати страхове шахрайство або сприяння. Страхова компанія надішле відмову. З цим можна боротися але така послуга коштує дорого

Виплати по КАСКО не буде якщо водій при заповненні а ще гірше при дзвінку по телефону сказав що він втомився або захотів зняти з себе провину і сказав що у нього відмовили гальма або зламалося кермо. Все…значить транспортний засіб не відповідав технічним нормам -а це відмова по КАСКО

НЕ правильно заповнений акт огляду при укладанні договору. Ви не поставили підпис або не всі пошкодження вписали. Правила заповнення Вам не показували, співробітник забув сказати і вже не працює в страховій компанії, але не знання правил не знімає відповідальності.

Прострочений платежів по каско, терміни вийшли але не зовсім, скажімо по автоцивілці можна не заплатити 1 раз вчасно і робота договору не продовжується і припиняється миттєво. По каско якщо дата оплати була 1го числа, ваш договір буде дійсний і продовжений протягом 10ти днів після оплати. Але якщо в цей період Ви потрапили в аварію -вам не заплатять по Каско.

Не страховий випадок – час не той. Припустимо ви страхували автомобіль в економі і вирішили не страхувати його вночі. Ви не їздите звичайно, навіщо переплачувати? Випадковим чином ви вночі потрапляєте в ДТП але каско за часом не відповідає.

Вночі вам розбили машину, є такий пункт договору каско стоянка в нічний час, а в страховій скажуть надайте дані з поліції хто винен ми вам заплатимо але з нього будемо вимагати регрес, а поліція не дасть ніяких документів, тому поліція не шукає грабіжників.

Виплати по КАСКО не буде якщо після аварії ви щоб доїхати додому перемонтували авто частково чи просто Вам дуже потрібна для роботи машина, зробили за свій рахунок на наступний день а потім сподівалися отримати страхову компенсацію. Страховка відмовить у виплаті по каско навіть часткової.

Ви залишили машину а на неї впало дерево Вам скажуть ви вибрали свідомо небезпечне місце стоянки, Ви не вжили необхідні і розумні заходи для мінімізації збитку. Відмова легко в суді спростовується за пунктом форс мажорних обставин але все одно це час і гроші.

Винна сторона дала вам частину грошей щоб зам’яти справу а ви вирішили подати ще й в страховку. Або було все добре, ви йшли до виплати але не повідомили винуватця ДТП що у вас автомобіль застрахований по каско -його страховка оплатила Вам вартість ремонту а ваша про це дізналася.

Грубе недотримання правил дорожнього руху. У договорах каско є розширені запитання на кшталт перетин подвійної суцільної або червоне світло не оплачується. Тут потрібно думати при укладенні договору